HAKKIMIZDA

Kaliteli ürün satışını hedefleyerek yola çıkan Fİ ELEKTROMARKET, sahip olduğu geniş marka seçenekleriyle, elektrik ve mekanik alanlarında ürün alım ve satış faaliyetlerini yürütmektedir. Fİ ELEKTROMARKET, yerli ve yabancı öncü markalar ile yaptığı iş birliği sayesinde, Türkiye’nin en büyük elektrik ve mekanik malzeme satıcısı olmayı hedeflemektedir.

Tüm iş ortaklarımıza, kalite ve güvenin ön planda olduğu çalışma prensibimizle hizmet sunmak vizyonumuzdur. Sonuç ve çözüm odaklı çalışma anlayışımızla sektöre öncülük eden firma olmayı hedeflemekteyiz. Bu hedef doğrultusunda, mühendislik desteğimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunulması ve doğru yönlendirilmesi ile kaliteli ve ekonomik ürünlerle tanıştırılmaları için maksimum hassasiyet gösteriyoruz.

OG Hücre&Köşk, AG Pano, Aydınlatma, Enerji Kabloları, UPS çözümleri, Topraklama&Parafudr, Güneş Enerjisi ve Zayıf Akım Sistemleri için gerekli tüm elektrik malzemesi ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Sektörün önemli markaları dahil birçok yerli ve yabancı firmanın yetkili satıcısı ve bayisi olarak malzeme taleplerine çözüm üreten Fİ ELEKTROMARKET firması olarak, sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. Saygılarımızla.